vestuvių planavimo ir dekoravimo studija
dirbame visoje lietuvoje
Tel. +370 612 02010
+370 647 04466

ŠIUOLAIKIŠKA KLASIKA DVARE - svečiuojamės žurnale Vestuvės.lt

2017 pav-1 Inga ir Mantas - tai pozityvi, pašėlusi, šiuolaikiška ir itin charizmatiška pora. Tad ir šventės atmosfera buvo ta, kurioje visi jautėsi patogiai ir neįpareigojančiai.

VANILĖS NAMAI SKONIŲ INSPIRACIJOS - desertų butikas svečiuojasi žurnale Vestuvės.lt

VN-tit

Rafinuotas skonis ir prancūziškų desertų klasika. Meninė konditerija, lengva tekstūra, išskirtinis dizainas.

TARSI IŠ SENO GERO KINO FILMO - svečiuojamės žurnale Vestuvės.lt

tit

Tai ne pirma šventė kurią organizuojame šiems klientams, tad  reikalavimus sau kaip ir visada iškėlėme labai negailestingus, juolab, kad daugelį idėjų kartu jau buvome įgyvendinę.

Sukūrėme tikrą kino aikštelę- senovinė kamera, operatorius, prožektorių šviesos,  keliolika nepakartojamų Čarli Čaplinų, lyg iš senovinio filmo nužengę profesionalūs šokėjai, tikras su pliauške bėgiojantis arogantiškas režisierius, raudonas kilimas, fantastiškai žavūs vedėjai, žavingi barmenai ir pagrindinė vakaro žvaigždė.

BŪTI SAVIMI - svečiuojamės žurnale Vestuvės.lt

2016 PAVASARIS

Su Dovile ir Rimu susitikome likus vos keliems mėnesiams iki vestuvių. Ryšys užsimezgė nuo pat pirmo susitikimo. Tai išskirtinė, pozityvi, pašėlusi ir itin šiuolaikiška pora. Be jokios konkurencijos, galime skirti ir stilingiausios praėjusio sezono poros titulą.

MODERNI KLASIKA - svečiuojamės žurnale Vestuvės.lt

2015 žiema Skaistė ir Manfredas-  išskirtinė, koja į koją su mada žengianti pora. Taigi nėra ko stebėtis, kad jų šventė įgijo Marsala atspalvį. Tai jauki, elegantiška ir viliojanti spalva, kurią derinome kartu su balta, bordo ir ryškiai raudona spalvomis. Būtent Marsala spalva pirmuoju smuiku griežė ir nuotakos puokštėje. 

KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS: KAD KALĖDŲ LAUKIMAS MAŽIESIEMS NEPRAILGTŲ!

tit2

Kviečiame 5-9 m. amžiaus vaikučius į 1,5 val. trukmės užsiėmimus:

- dekoruosime kalėdinius vainikus

- gaminsime kalėdines žvakides

- žaisime kalėdinius žaidimus

- vaišinsimės žiemiškais saldumynais. 

TEGYVUOJA MUZIKA IR MEILĖ - svečiuojamės žurnale Vestuvės.lt

2015 ruduo

Irma ir Edgaras itin laisvai bendraujanti pora, taigi ryšys užsimezgė iškart ir labai lengvai. Jie kartu kuria savo tradicijas- bendras laisvalaikis ir bendri pomėgiai. Labai vertina gamtą, mėgaujasi peizažu. Nuo pat vestuvių planavimo pradžios,jautėme didelį pasitikėjimą, tad tai skatino dirbti su dar didesniu entuziazmu.

FESTIVALIS MEILĖ TVYR'ORE - svečiuojamės žurnale Vestuvės.lt

2015 vasara

Su Mariumi susipažinome dar prieš aštuonerius metus- jis profesionalus vedėjas, tad kartu teko įgyvendinti ne vieną vestuvių projektą. Kad pagaliau ir jam suskambs vestuvių varpai sužinojome dar vidurvasarį. O ir buvo be galo malonu, kad savo šventę Marius ir Irutė patikėjo būtent mums. Nepaleido ir mintis, kad turėsime nepakeičiamą progą įgyvendinti itin pašėlusių vestuvių scenarijų.

PRABANGI KLASIKA PAJŪRYJE - svečiuojamės žurnale Vestuvės.lt

2015 pavasaris Simona ir Vitalijus prisiminę savo šventę ištaria: “Viskas labai patiko, emocijos nuostabios! Labiausiai tą dieną įsiminė akimirkos bažnyčioje, tai buvo itin jautru“.
Jūs esate čia: NAUJIENOS