WEDDING PLANNING AND DECORATING STUDIO

lithuania and worldwide
No. +370 612 02010
+370 647 04466
There are no translations available.

Greta ir Gediminas

'Kristina!!!

noriu Jums labai padėkoti, kad prisidėjote prie mūsų šventės ir,  kad viskas buvo taip nuostabu! Kiekviena detalė išpildyta ir atspindėjo mūsų jausmus!

Labai labai ačiū Jums nuo mūsų šeimos! Tikrai viskas buvo nuostabu ir nepakartojama! Tiesiog trūksta žodžių...viskas ėmė ir praskriejo :) Ačiū!!!

Labai!! Siunčiame linkėjimus!"

Juste ir Gediminas

There are no translations available.

SFT

"Laikas bėga, šventės baigiasi, bet prisiminimai išlieka ilgam!

Už daugybę įsimintinų akimirkų, kompanijos „SEAFISH TRADE“ vardu, dėkojame "PRESTIGE IDEA" kolektyvui už nepamirštamą vakarą! 

Apgalvotos detalės, iki galo sustyguotos smulkmenos, mums padovanojo nuostabią šventę. Džiaugiamės susižavėjųsių svečių, į vakarą susirinkusių iš skirtingų pasaulio kampelių, išsakytais atsiliepimais. Patirti įspūdžiai dar ilgai išliks mūsų visų atmintyje!

Leiskite nuoširdžiai palinkėti ir toliau eiti sėkmingai pramintu keliu, Jūsų sukaupta patirtis ir neaprėpiami kūrybingumo klodai dovanoja neįkainojamus  prisiminimus ir neišdildomus įspūdžius!

Su geriausiais linkėjimais – SEAFISH TRADE”!“

There are no translations available.

Skaiste ir Manfredas

"Norime ištarti Jums didelį AČIŪ už puikiai suplanuotą mūsų šventę. Ji buvo tiesiog tobula ir apgalvota iki smulkmenų. Niekada negalvojom, kad gali būti tokių žmonių, kurie išmano ir myli savo darbą. Todėl, kad nuo pirmo susitikimo dienos visa Jūsų komanda sugebėjote įsiklausyti į mūsų fantazijas ir norus. Dėkojame už didelę pagalbą planuojant vestuves! P.s. šventės dekoras buvo neapsakomo grožio – dar ir dabar prisimename ir diskutuojame :). O desertai tokie skanūs, kad verti nuodėmės :).

Patys gražiausi ir nuoširdžiausi linkėjimai,"

Skaistė ir Manfredas

There are no translations available.

DOvile ir rimas

"Mūsų vestuvių šventė buvo tokia šviesi, jauki, stilinga.... "Prestige Idea" komandos pagalba šventė buvo būtent tokia, apie kokią svajojome nuo pirmos akimirkos. Iš pradžių buvo sunku ir patikėti, kad visas organizavimo ir planavimo procesas su nepažįstamais zmonemis gali būti toks paprastas, lengvas ir net malonus. Supratome, jog atidavėme savo norus, svajones ir vizijas į tikrų profesionalų rankas ir galėjome atsipalaidavę laukti šventės. "Prestige Idea" apgalvojo viską iki pačios mažiausios detalės: puikiai sudėliojo šventės planą, stilingai papuošė bažnyčią ir dvarą, pasirūpino įspūdingai atrodančiu saldžiu stalu, kurio desertai tirpo burnoje, nes pagaminti iš itin aukštos kokybės žaliavų. 

Šventės koordinavimas buvo atliktas taip profesionaliai ir sklandžiai, jog nepajutome nė menkiausio nesklandumo....Svečių užimtumas, programa ir kitos detalės buvo suplanuotos idealiai.

Bendras vestuvių projektas pavyko!!!! O geriausių emocijų neina perteikti nei žodžiais, nei fotografijomis, tiesiog su šia komanda norisi dar ir dar planuoti savo šeimos šventes.

Ačiūūūūūūū šimtą kartų!"

Dovilė ir Rimas

There are no translations available.

Jėgos linija

"Norime padėkoti Prestige Idea už puikiai suorganizuotą renginį. Organizatorėmis pasitikėjome ir leidome kurti. Renginio organizavimas ir koordinavimas buvo atliktas profesionaliai ir nepriekaištingai. Linkime sėkmės ir daug naujų kūrybinių idėjų.

 Su gražiausiais linkėjimais,"

 Jėgos linija, UAB

There are no translations available.

deimantė ir mindaugas

"Ilgai svarstėme, į ką kreiptis dėl vestuvių dekoravimo. Pasirinkome "Prestige idea" ir likome labai labai patenkinti. Tiek bažnyčia, tiek foto zona, tiek restorano salė atrodė nuostabiai. Po vestuvių restorano vadybininkė neklausta pasakė, kad nors restorane vestuvės vyksta labai dažnai, tačiau tokio gražaus dekoro šiame restorane dar nėra buvę. Vestuvių šventės dekoras nei truputį nenusileido ir kitose šalyse vykstančių vestuvių dekorui. Tai buvo taip elegantiška. Visur dvelkė skoninga prabanga. O svarbiausia, tai buvo tai, ko mes ir norėjome. Ačiū jums už mūsų norų įgyvendinimą, už sukurtą grožį.

Įsibėgėjant vestuvių planavimui, supratome, kad vestuvių dieną mums reikalinga koordinatorė. Ir vėl pagalbos kreipėmės į "Prestige idea". Tik "Prestige idea" dėka paskutinėmis dienomis prieš vestuves galėjome laiko skirti sau bei vienas kitam, o per vestuves mėgautis švente, neapkraunant rūpesčiais savęs, savo tėvų ar liudytojų. Jūs viskuo pasrūpinote iki menkiausios smulkmenos. Visą dieną sustygavote nepriekaištingai. Ačiū jums už jūsų rūpestį, kantrybę, įsiklausymą, pagalbą, įdėtą darbą, kurį teko nudirbti pildant mūsų norus. Ačiū jums ir už malonų bendravimą, draugiškumą, reikiamus žodžius, kai prie bažnyčios visas kūnas nuo jaudulio drebėjo. Be jūsų nebūtumėme turėję tokios gražios šventės, kokią turėjome. Ačiū jums!!!“

Deimantė ir Mindaugas

There are no translations available.

Renata ir Nerijus

"Tai moterys, kurios žino viską apie vestuves ir kaip jas padaryti dangiškai gražias ir elegantiškas! Nepaprastai šiltas bendravimas, puikūs patarimai ir akcentai, kuriuos padėjote susidėlioti. Jūs esat tos, be kurių jau sunkiai įsivaizduotume savo vestuvių organizavimą! Ačiū jums už visus kūrybiškus sprendimus, didelį palaikymą ir dekoro rezultatus, kurie viršijo lūkesčius! 

Vestuvių dieną niekaip nebūtume be jūsų išsivertę, moterys mielos! Buvot visur ir visada pašonėje, kad prižiūrėti, planuoti, organizuoti ir džiaugtis. Buvo be galo džiugu ir malonu sulaukti tiek jūsų dėmesio šventės metu. Tie klausimai: "Viskas gerai?", "Šampano ar vandens?" :)) Buvo būtent tada, kai jų reikėjo, pagalbos ranka buvo ištiesta būtent tada, kada jos buvo laukta.

Su jumis dirbti buvo nepakartojamai lengva ir gera! Ačiū! 

Tikiuosi, kad susitiksim dar ne kartą ;)"

Su didžiausia padėka,

Renata ir Nerijus

There are no translations available.

Ditė ir Paulius "Pasirinkti “Prestige Idea” nebuvo sunku. Jų darbai kalba patys už save: skoninga, stilinga ir profesionalu. Jūs sukūrėte jaukią atmosferą, kuri leido mėgautis ir jaustis ypatingai. Vienas ir, mūsų manymu, labai svarbus patarimas būsimiems jaunavedžiams, kurie planuoja “Prestige Idea” patikėti savo šventės organizavimą, dekoravimą ir kitas smulkmenas: pasitikėkite jų profesionalumu, užtenka kelių, tačiau kokybiškų susitikimų ir rezultatas viršys jūsų lūkesčius. Dar karta dėkojame asmeniškai Kristinai Pakalniškytei ir jos komandai už puikiai atliktą darbą. "

Ditė ir Paulius

There are no translations available.

Tadas ir Ingrida "Norime Jums nuoširdžiai padėkoti už puikiai suorganizuotą šventę. Viskas buvo tobula. Savo vestuvių dieną galėjome visiškai atsipalaiduoti, nes žinojome, kad bus pasirūpinta kiekviena smulkmena. Džiaugiamės, kad pasirinkome būtent Jus. Be Jūsų nebūtų buvę viso grožio ir puikios organizacijos! Visi liko sužavėti, o ypač mes. Visada atsiminsime šią nuostabią dieną, kurią padėjote sukurti. Taigi tariame AČIŪ ir linkime sėkmės kituose darbuose."

Ingrida ir Tadas

There are no translations available.

Asta ir Artur

"Kartu su vyru Artūru norėtumėme padėkoti “Prestige Idea” už neapsakomai nepakartojamą šventę.

Nuo pat pradžių Kristina parodė, jog galime laisvai bendrauti, be jokių apribojimų, toks jausmas aplankė, jog ji mano draugė padėjėja. Manau, šis faktas labai svarbus, ir tai yra kiekvienos nuotakos svajonė.

Atidžiai išklausius mūsų norų ir fantazijų merginos išpildė visus mūsų norus. Iki smulkių detalių buvo viskas taip, kaip mes norėjome. Labai pergyvenau, jog dekoras nuvils, nes man tai buvo viena iš svarbiausių daliu mūsų šventėje, bet aš buvau apakusi, žado netekau nuo vaizdo, viskas atrodė stulbinančiai.

Kadangi merginos žino savo darbą, nesigėdyjo pataisyti mano nurodymų tai šian bei ten. Labai profesionalus poelgis ir rodo, jog žmonės nedirba kaip "konvejeris", o dirba su malonumu ir deda marias pastangų atsižvelgdami į klientų norus.

Vestuvių dieną viskas praėjo sklandžiai, nepergyvenome su vyru visiškai, viskas buvo kontroliuojama vestuviu planuotojos. Mes tik smagiai leidome laiką ir jautėmės, kaip šventės svečiai. Mus  taip pat stebino šventės eiga, kaip ir pačius svečius.

O labiausiai širdį glosto tai, jog dabar yra praėjusios 3 savaitės po vestuvių, o svečiai vis dar kužda apie vestuves be perstojo. Visiems labai patiko šventė, visų atsiliepimai nepriekaištingi ir mini jog "dar tokiose gražiose ir smagiose vestuvėse nėra buvę".

Dabar lanko mus tik prisiminimai ir nostalgija…  Nuoširdžiai jums dėkojame, niekada nepamiršime šventės, o tuo labiau jūsų. Tikiuosi stambesnes metines ir vaikučių krikštynas taip pat galėsime patikėti jums.

Ačiu dar kartą!"

Asta ir Artur

There are no translations available.

Mergvakaris O

"Visų pirmą norėčiau Jums padėkoti už surengtą mergvakarį! Mūsų šventė praėjo tiesiog nuostabiai, viską galima apibūdinti vienu tiksliu žodžiu "wow!" :)). Sesei padarėme labai daug siurprizų: nuo pagrobimo iki gelbėtojų pasirodymo :)). Ir kiekviename etape tie žmonės, kurie dalyvavo, buvo tikri profesionalai! Visa kita taip pat buvo tiesiog super: dekoras laive, pats laivas (toks gražus ir jaukus), Jūsų paruošti užkandžiai, desertai ir gėrimai, grill pietūs (kaip restorane, taip įdomiai pateikė!). Jūs buvote visiškai teisios abi dėl to, kad filmuką, kurį paruošė RGB, reikėjo rodyti šventės metu! Kiek įspūdžių paliko!!! Rimantas yra be galo malonus, tikras profas:)) Neužteks man žodžiu parašyti, nu tikrai, viskas buvo fantastiška! Mes visos grįžome po mergvakario apie 21 val. namo, bet per SMS ir Facebook-ą visos draugės iki 1 val. nakties susirašinėjo ir dalinosi, koks nuostabus buvo mergvakaris :))). 

Žodžiu - Jūs Klaipėdos miesto geriausios, aukšto lygio organizatorės :)) Ir ačiū Jums dar kartelį už nuostabią šventę !!!"

Olga

There are no translations available.

irma ir edgaras1

"Pradėjus galvoti apie vestuves ilgai nedvejojome, ar mums reikalingos vestuvių planuotojos. Ir kaip bebūtų keista, tik pervertę “Prestige Idea” profilį daugiau nieko nebeieškojome. Mums iš karto viskas patiko be jokių išlygų. O mergaičių dekoras tiesiog užbūrė. Pasirinkus “Prestige Idea” prasidėjo ir visas planavimas, kuris nuosekliai vyko pagal sutartas datas. Viskas visada buvo įvykdyta, kaip sutarta, pradedant kvietimais ir baigiant dekoru ar stalo kortelėmis. Manome, mes nebuvome ta pora, kuri turėjo didelius reikalavimus, merginoms palikome daug vietos improvizuoti, tačiau daugeliu atveju mūsų idėjos tik sutapdavo, tad pasitikėjome iki paskutinės minutės. Lieka tik padėkoti, kad visa “Prestige Idea” komanda mūsų ypatingąją dieną buvo lyg mūsų angelai sargai. Nepaisant to, kiek daug reikalų organizatoriai turi sutvarkyti, Kristinos visada buvo šalia: palaikė, paskatino ir be galo rūpinosi. Po vestuvių nėra dienos, kad nepasidžiaugtume- tai buvo nuostabu! Jau dabar žinome, kam patikėsime savo ateinančių švenčių organizavimą. :) Kai esi patenkintas viskuo, nuo A iki Z, tiesiog nelieka abejonių. Ačiū!"

Irma ir Edgaras

There are no translations available.

modesta ir romas

"Nuoširdžiausią AČIŪ siunčiame Prestige Idea komandai. Neapsirikome pasirinkdami Jus. Nuo pat planavimo pradžios iki didžiosios dienos visiškai pasitikėjome Jumis. Dėkojame Jums už ramybę ir supratimą, kuriuos jautėme pasiruošimo metu, už rekomendacijas pasirenkant šventės vietą, vakaro vedėją ir visas kitas šventės smulkmenas. Nepažinodamos mūsų sukūrėte šventę mums, apie kurią svajojome. Ir šventės metu, ir po šventės ilgai dar sulaukėme komplimentų. Tą dieną tvyrojusi šventiška nuotaika dar ilgai jausime ir mes, ir mūsų šventės svečiai. Asmeniškai aš dėkoju už jaunosios puokštę, konkretaus vaizdo kokia ji turėtų būti neturėjau, bet galutiniam rezultate buvau labai maloniai nustebinta. Kas kart, kai mintimis grįžtame į šventės dieną, veidus papuošia šypsenos, o širdį užlieja patys šilčiausi jausmai. :) Tų gražiausių šypsenų norime Jums palinkėti. Linkime, kad kiekvienai šventei atiduodamos dalelę savęs, niekada neišsisemtumėte ir džiugintumėte visus savo idėjomis. :) "

Modesta ir Romas

There are no translations available.

aura ir darius

"Mūsų vestuvių planavimas prasidėjo likus pusei metų iki šventės. Buvome kupini užsidegimo ir noro suplanuoti nepakartojamą šventę ne tik mums, bet ir svečiams, kurioje atspindėtų mūsų meilės istoriją. Atrodė tiek daug idėjų, emocijų ir jėgų mūsų viduje ir jas padėjo išpildyti ,,Prestige Idea". Nuo pat pirmo susitikimo įsivyravo ryšys ir pasitikėjimas, su jų dideliu užsidegimu mūsų šventės dekoras ir mūsų nuostabios dienos koordinavimas buvo išpildytas. Norime padėkoti už nepriekaištingą bendradarbiavimą mūsų vieną iš gražiausių gyvenimo dienų!"

Aušra ir Darius

There are no translations available.

donata ir r

"Dabar dar atrodo, kad sapnavome, bet pažiūrime į žiedus ant rankų ir suprantame, kad ne :)) Labai ačiū, už tokią puikią šventę. Tikriausiai visos poros taip sako, bet gražių žodžių niekada nebus mažai. Padarėte Mūsų šventę tobulą ir nepamirštamą. Patikėkite, visi svečiai dar kalba iki šiol :). Atsiliepimai tik geriausi, tiek apie Jūsų organizavimo įgūdžius, tiek apie Jūsų komunikabilumą, tiek apie šventės grožį :) Su Edvinu vis pagalvojame, ką mes be Jūsų būtume darę? :) Puikiai koordinavote visą vestuvių dieną, nesukome galvos dėl nieko. Labai labai didelis ačiū!"

Donata ir Edvinas

There are no translations available.

seafishtrade1

"Nuo viso UAB Seafish Trade kolektyvo norėtumėme padėkoti "Prestige Idea" merginoms už mūsų įmonės naujametinės šventės nuostabų dekorą. Dekoravimo priemonės buvo puikiai parinktos ir visiškai atitiko naujametinio vakaro tematiką. Mums labai patiko, kaip viskas buvo kuo puikiausiai suderinta, o stilingi papuošimo elementai sukūrė šventei jaukumo ir padovanojo vakaro svečiams šventinę, naujametinę nuotaiką. Originalus dekoravimas paliko didelį įspūdį visiems vakaro svečiams, jie liko sužavėti. Salė atrodė įspūdingai!

Norėtumėme palinkėti Jums sėkmės darbuose ir naujų kūrybinių idėjų!"

Seafish Trade

There are no translations available.

marius-irute

"Šventė buvo tiesiog tobula, visos idėjos įgyvendintos iki mažiausių smulkmenų, puikiai  išpildėte mūsų svajones ir norus, kad šventė taptų tikru „Meilė tvyr‘ore“ festivaliu.

Dekoravimas - neužtenka gražiausių žodžių apibūdinti... Jūra gėlių, žvakės, tobulai apgalvoti dekoro elementai - viskas sukūrė fantastišką šventės atmosferą. Ceremonijos vietos dekoro sprendimas - netikėtas ir nuostabus savo paprastumu.

Ačiū Jums už sukurtą pasakišką šventę!"

Irutė ir Marius

There are no translations available.

egle-vytenis

"Nesame iš tų, kurie padėkas nepelnytai žarstytų į kairę ir į dešinę, tačiau Jums esame labai dėkingi už idealiai apgalvotas smulkmenas, už dideles pastangas, kad mūsų šventė būtų skoninga ir tobula visomis prasmėmis, už padrąsinantį ir nuraminantį žodį prieš žengiant į bažnyčią, už perskaitytas mintis, kaip turėtų atrodyti vestuvių dekoras, už bemieges naktis ieškant nerealaus katerio bei derinant viešbučio kambarį mūsų šuniukams ar pykstantis dėl elektros energijos išlaidų ir už daugelį, daugelį kitų dalykų, leidusių mums turėti daugiau nei nuostabią šventę!

Visų susitikimų metu Kristinoms sakėme, jog norime, kad darytumėte šventę kaip sau ir iš tiesų, pamatę rezultatą, įsitikinome, jog pasirinkome teisingai ir savo svarbiausią gyvenimo dieną atidavėme į patikimas rankas. Labai ačiū Jums dar kartą!"

Eglė ir Vytenis

There are no translations available.

juste

"Labai ilgai ir įdėmiai rinkausi, kas papuoš mūsų šventę. Mačiau labai daug darbų, buvau gavusi begalę pasiūlymų, tačiau, mano nuomone, būtent Prestige Idea buvo idealiausia ir gražiausia, nieko per daug, nieko per mažai, būtent viskas taip ir visko tiek, kiek reikia. Labiausiai įsiminė draugų ir artimųjų pagyros už puikų skonį, komentarai: „tokių gražių vestuvių dar nesame matę“... Tai paglosto širdį, kuomet girdi artimiausių žmonių pagyras už pastangas. Merginoms daviau laisvę puošiant savo vestuves, o jos išpildė visus mano lūkesčius :).

Kuomet renkiesi, kas papuoš tavo gyvenimo šventę, atsiduri lyg miške... daug puošėjų, daug meistrų, daug savo srities „žinovų“ ir tuomet pasimeti... Aš, išvydusi pirmąsias jūsų darbų nuotraukas, iškart jus įsimylėjau ir man nekilo daugiau nei vieno klausimo, kas puoš mano šventę. Jūsų darbuose atsispindi jūsų atsidavimas darbui, mokėjimas profesionaliai dirbti ir suderinti visas detales :). Ačiū Jums merginos, kad buvote kartu su mumis, kad palaikėte morališkai ir padarėte mūsų šventę labai labai gražią :)."

Justė ir Tomas

There are no translations available.

laura "Norime padėkoti, kad svarbiausia ir laimingiausia mūsų gyvenimo diena, mums ir mūsų svečiams tapo nuostabia švente.

Ačiū už pasiūlymus šventės organizavimui, nuostabų dekorą bei vertingus patarimus. Viskas buvo apgalvota ir suplanuota iki smulkmenų. Net oras buvo kaip užsakytas! Esame labai laimingi…"

Laura ir Arnas

There are no translations available.

daiva-donatas "Jaučiamės laimingi ir džiaugiamės, kad viskas buvo nepriekaištinga ir išsipildė viskas, ko tikėjomės. Svečiai liko sužavėti, viskas atrodė kaip pasakoje.

Visų smulkmenų apgalvojimas ir netikėti jūsų pasiūlymai leido mums atsipalaiduoti ir būti užtikrintiems, kad vestuvių dieną nereiks dėl nieko sukti galvos. Dėkojame už viską!"

Daiva ir Donatas

There are no translations available.

Egidija

"Norėjome mūsų vaikučių švente pasidalinti su savo artimaisiais ir draugais. Mums, gyvenant ne Lietuvoje, atlikti visus organizacinius darbus, neapsunkinant šeimos narių, būtų buvę sudėtinga. Todėl nusprendėme kreiptis į profesionalius šventės planuotojus. Tai buvo mūsų pirmoji patirtis. Neturėjome jokių rekomendacijų, todėl informacijos ieškojome internete. 

Apžiūrėję "Prestige Idea" internetinį puslapį, nusprendėme pasirinkti būtent šią studiją. Mums patiko puslapio stilistika, taip pat siūlomas skoningas ir subtilus dekoras. Susisiekus su planuotojomis, sulaukėme greito atsakymo ir jau netrukus pradėjome planavimą, kuris tapo išties maloniu. Neliko jokio streso, kad kažkas bus pamiršta ir neįgyvendinta. Jautėme, kad merginos yra tikros šios srities profesionalės, žinančios, kaip, kiek ir ko reikia įsimintinai šventei sukurti. 

Iš svečių sulaukėme tik pačių geriausių atsiliepimų. Niekas neliko abejingas nepakartojamai žaviam šventės dekorui. 

Dėkojame "Prestige Idea" komandai už puikią šventę, kurią norisi pakartoti dar, dar ir dar kartą...!"

Egidija ir Marius

There are no translations available.

agnyte

 

"Nuoširdžiai dėkojame Prestige Idea merginoms už didžiulę pagalbą rengiant mūsų vestuvių šventę, kuri buvo nuostabi – viskas pavyko tiesiog puikiai! Mūsų norai ir idėjos buvo įgyvendintos su kaupu, o artimieji ir svečiai iš daugybės pasaulio šalių liko daugiau nei sužavėti. Kaip malonu buvo sulaukti panašių atsiliepimų: ‘We are still under great impression, the best wedding we’ve ever been!’.

Pasirinkti profesionalią vestuvių planuotojų pagalbą buvo geriausias sprendimas mūsų atveju, kadangi organizavome šventę negyvendami Lietuvoje. Tačiau net ir būnant vietoje, 100% pakartotumėm tą patį. Tai didžiausia gyvenimo šventė, kuri privalo pavykti idealiai ir vietos eksperimentams yra nedaug. Reikia apgalvoti ir žinoti kiekvieną detalę nuo didžiausios iki mažiausios, žinoti kur ir pas ką yra geriausia užsakyti tavo lūkesčius atitinkančias paslaugas ir pan. O čia profesionalų vaidmuo ypatingai svarbus. Prestige Idea merginos su tuo susiduria kasdien ir gali patarti ir visa tai suorganizuoti nepriekaištingai.

Vestuvių dieną mes mėgavomės kiekviena akimirka! Dar kartą nuoširdus DĖKUI Prestige Idea merginoms, linkime joms didžiausios sėkmės ir tikiuosi, kad mūsų keliai susikirs dar ne kartą! Po tokio šaunaus starto, norisi visa tai kartoti ir kartoti :) !"

Šilti linkėjimai,

Agnė ir Jerome

 

There are no translations available.

aida

 

"Ilgai svarstėme, ar mums reikalingi vestuvių planuotojai, ir dabar galiu tik pasidžiaugti, kad nusprendėme patikėti mūsų šventės planavimą jums!

Buvau sužavėta atliktais darbais, kuriuos pamačiau jūsų internetinėje svetainėje. Tikėjau, kad jūs galite išpildyti mūsų svajonių viziją. Pirmojo susitikimo metu, Kristina nustebino idėjų gausa. Viso planavimo metu  jautėme šiltą ir malonų bendravimą, nepajautėme jokios įtampos. Šventės metu viskas buvo sustyguota iki smulkmenų. Dekoras bažnyčioje, prie jūros, salėje buvo fantastiškas! Svečiai buvo sužavėti.  Mes džiaugiamės savo švente ir už visa tai sakome nuoširdų ačiū Kristinai ir „Prestige Idea“ komandai. Kuo didžiausios sekmės jums kuriant grožį, stebinant kūrybiškumu ir neblėstančiu polėkiu. YOU ARE THE BEST!"


Aida ir Martynas

There are no translations available.

Skirmante ir Valdas "Planavome vestuves būnant užsienyje, tad ieškojome paslaugų tiekėjų internete skaitant atsiliepimus bei peržiūrint atliktų darbų nuotraukas. Dėmesys mažiausioms smulkmenoms ir detalėms, skoningas dekoras, išradingumas ir estetika, pastebima visuose atliktuose darbuose, neleido apsirikti. Įspūdžiai ir emocijos tik teigiamos, jų tiek daug, prisimenant tokią svarbią gyvenime dieną. Pakili nuotaika, artimųjų sveikinimai ir šypsenos, ir, žinoma, puikiai sukurta aplinka. Nors mūsų šventėje dalyvavo tik artimiausi šeimos nariai ir draugai, savo įspūdžiais jie pasidalina kaskart susitikus, o išgirsti komplimentus apie nuostabią šventę visada labai malonu. Labiausiai įsiminė fotozona ir saldus stalas. Tai mažyčiai meno šedevrai. Svečiai netgi nedrįso paskanauti desertų ir sugadinti visą sukurtą vaizdą ir tik paraginti įsitikino, jog nuostabus ne tik vaizdas, bet ir skonis."

Skirmantė ir Valdas

There are no translations available.

julita

"Peržiūrėję begales vestuvių dekoravimo firmų Lietuvoje, pasirinkome būtent „Prestige Idea“, nes įmonės internetiniame puslapyje buvo puikiai pateikti vestuvių dekoravimo pavyzdžiai, labai skoningai pavaizduotos įvairios detalės. Stilingos, šiuolaikiškos, originalios dekoravimo idėjos patraukė mūsų akį – būtent tokio dekoro ir norėjome savo vestuvėms. Taip pat, susitikus su dekoratorėmis, supratome, jog šiems žmonės tikrai galime palikti koordinuoti mūsų pačios gražiausios šventės dekoravimą. Labiausiai įsiminė tai, jog dekoratorės puikiai išmanė savo darbą, žinojo ką daryti nenumatytais atvejais, bei laiku ir labai organizuotai vestuvių dieną viskuo pasirūpino. Patys taip puikiai ir laiku vien tik savo pastangomis nebūtume spėję visko padaryti.

Įspūdžiai po šventės liko fantastiški – salė buvo papuošta labai stilingai, saldus stalas buvo labai gražus, gėlės ant stalų taip pat atrodė puikiai. Nuotakos puokštė – kaip iš kino filmo..."

Julita ir Edvinas

There are no translations available.

giedre-mindaugas

“Pažistamų patirtis ir rekomendacijos įrodė,kaip svarbu turėti šalia profesionalią pagalbą planuojant vestuves ir vestuvių  dieną.

Esame labai laimingi, kad savo šventės dekoravimą ir superinio saldaus stalo paruošimą patikėjome jums, pačioms geriausioms Kristinoms kvadratu:) 

 Mes įgyvendinome savo svajonių vestuves, o be jūsų rankų, profesionalumo, idėjų ir patarimų, mūsų šventė nebūtų tokia nuostabi, elegantiška ir šilta. Svečių atsiliepimai vestuvių dieną ir po jos- patys geriausi.

Tikrai, jeigu reikėtų drąsiai rekomenduotume jūsų komandą! Patiko viskas, jūs-  nerealios:) '' .

Giedrė ir Mindaugas

There are no translations available.

monika atsiliepimas

"Saldus stalas buvo nuostabus, dekoras labai skoningas ir išpildytas visiškai kaip tikėjausi ir net daugiau. Manau, tai yra jūsų pagrindinis arkliukas :). Iliuzionistas buvo puikus, jam 10 balų, taip pat norėčiau uždėti didelį pliusą aptarnavusiems padavėjams. Liko gražūs ir smagūs atsiminimai, kurių ir tikėjausi. Stulbinamai geras rezultatas per tokį trumpą laiką :). Tai profesionalumo ženklas. Ačiū!"

Monika ir Rimvydas

There are no translations available.

ieva-marius

"Ačiū jums labai dar kartą už pagalbą. Pačios geriausios emocijos, viskas buvo nuostabiai suorganizuota, stilingas dekoras. Linkime jums ir toliau eiti profesionalumo keliu, kad nestigtų kūrybiškumo ir idėjų!
Tikimės, kad Jums su mumis nebuvo sunku dirbti :)."

Ieva ir Marius

There are no translations available.

Auguste

"Vestuvių planavimo studiją „Prestige Idea“ pasirinkome neatsitiktinai. Ilgai svarstę, kokio stiliaus vestuvių norime, atsakymą radome vos tik pamatę studijos internetinėje  svetainėje patalpintas vestuvių nuotraukas. Ieškojome kažko nematyto, originalaus, norėjome gražios šventės sau ir savo draugams. Galime pasidžiaugti, kad visi mūsų lūkeščiai buvo išpildyti su kaupu. Visas pasiruošimas vestuvėms prabėgo taip greitai, kaip ir pati šventė, kurią prisiminsime visą savo gyvenimą :). Esame dėkingi Kristinoms už visas idėjas, pasiūlymus, nuoširdų bendravimą ir patarimus, kurių gavome išties daug. Galime drąsiai sakyti, kad jūs sukūrėte mums mūsų svajonių vestuves. 

Apie vestuvių dekorą, tikriausiai reikėtų rašyti atskirą laišką. Likome sužavėti kūrybiniais sprendimais, pradedant nuo šventės dekoro, saldaus stalo papuošimų, vardo kortelių, palinkėjimų ritinėlio. Jūs į viską sudėjote tiek šilumos ir meilės, kad to pastebėti buvo tiesiog neįmanoma. O tos lemputės :) Svečiai iki šiol skambina ir sako, kaip gaila, mes savo lempučių nepasiėmėme...:) O saldus stalas! Jūs perkelėte mišką į Vilniaus centrą!  Beje, mano puokštė buvo pati gražiausia, tikrai :).

Norime dar kartą jums padėkoti už nuoširdų darbą ir puikią šventę, kuri buvo tokia nepamirštama tik jūsų dėka."

Augustė ir Andrius

There are no translations available.

rem

"Esame dėkingi ypatingiems žmonėms, kurių dėka ši diena tapo tokia graži ir pilna nuostabių emocijų! O buvo visko - ir žydinčių vyšnių, ir besiskleidžiančių obelų žiedų, ir Italijos pietų karščio, ir Lietuviško lietaus su perkūnija ir ledukais!!! Ačiū preciziškajai Kristinai ir visai Prestige Idea komandai uz supratimą, idėjas ir tobulą dienos išpildymą! Jūs- nuostabios! Ačiū už gražią ir magišką smėlio ceremoniją ir nėrinius, nėrinius, nėrinius visur!"

Monika ir Eigirdas

There are no translations available.

sandra-krikstynos "Įspūdžiai puikūs, buvo labai gražu. Labai įsiminė krikštynų laikraštukas ir muilo burbulai. Gero Jums darbo, pačių geriausių klientų, pačių gražiausių sukurtų švenčių :)."

Sandra, Evaldas ir Daividas

There are no translations available.

Neringa-ovidijus

"Kadangi gyvename ne Lietuvoje, patiems organizuoti vestuves būtų buvę per daug sudėtinga. O norėjosi kažko netradicinio, naujo, nematyto...
Tad ilgai negalvojus nusprendėme ieškotis vedybų planuotojų. Susisiekėme su "Prestige Idea" komanda. Kai gavome pirmuosius konkrečius atsakymus, supratome, kad tikrai turės, ką mums pasiūlyti, o susitikus ir pabendravus nutarėme, kad "Prestige Idea" yra tai, ko mums reikia. Visas bendravimas buvo nuostabus, puikios idėjos, jokių nesusipratimų ar neaiškumų. Atėjus ilgai lauktai didžiajai šventei jautėme, kad viskas bus nuostabu. Didžiulį įspūdį paliko paruošta foto zona, tai buvo kažkas nenupasakojamo…
"Prestige Idea" būtinai rekomenduojame tiems, kas ieško nepakartojamų vestuvių.
Norėtume dar kartą padėkoti Jums už viską! Toks jausmas, kad vis dar likome skolingi, padarėte daugiau negu tikėjomės.
Linkime, kad idėjos neišsisemtų! Ačiū!"

Neringa ir Ovidijus

There are no translations available.

reda

"Dėkoju už gražiai surengtą ir puikiai dekoruotą šventę. Šventinės nuotaikos nesugadino nei viską merkiantis lietus, nei prailgintas pamokslas bažnyčioje. Vienareikšmiškai emocijos liko tik pačios geriausios, ypač, kada atsisuki ir pasižiūri iš laiko perspektyvos. Be išlygų visi liko sužavėti- išlavintas skonio jausmas, šventės vietos, eigos jautimas... Smagiai jauku buvo stebėti lietaus išdaigas pro puikiai dekoruotos salės langus, o vainikėliai inešė tikrą vasaros žaismą. Jeigu dar apie patį dekorą... - puikiai pataikėte.  Jūsų įnešta salės puošyba buvo labai rafinuota, tiksli ir neperkrauta."

Reda

There are no translations available.

Giedre-ignas

"Esame Jums labai dėkingi už  jūsų kantrybę ir pastangas, kurias sudėjote į mūsų vestuves, svečiai ir mes esame patenkinti, atrodo nerealu, kad prireikė beveik metų laiko viskam suplanuoti - tai vienai ir tik vienai dienai.

Liko labai geri ispūdžiai, patiko salės dekoras :) Labai džiaugiamės fotografu, vedėju ir Kristinos projektu su saksofonu. Smėlio ceremonija buvo labai graži...

Norime Jums palinkėti sveikatos ir visada rasti laiko poilsiui ir miegui :)))  Ačiū Jums už viską!"

Giedrė ir Ignas 

There are no translations available.

zalcaite

 

"Norime padėkoti už gražias emocijas, kurios liko po šventės. Buvo gražiai padekoruota šventės vieta bei foto zona. Patiko spalvų deriniai  ir gėlės, viskas atrodė įspūdingai."

Kristina ir Romanas

 

There are no translations available.

Atsiliepim-ieva

"Po šventės emocijos- pačios geriausios, sulaukiau nuoširdžios pagalbos. Planavimo etape labiausiai įsiminė siūlomų idėjų gausa ir įsipareigojimų vykdymas laiku. Švente liko visi patenkinti, sužavėti organizacija, idėjomis ir jų įgyvendinimu. Ačiū Jums už idėjas ir nerealią pagalbą!"

Ieva

There are no translations available.

alma1

"Gyvename užsienyje, todėl net nedvejodami nusprendėme savo didžiosios šventės organizavimą patikėti profesionalams. Išsirinkti tinkamą organizatorių interneto platybėse nėra taip paprasta. Tačiau  „ Prestige Idea“ iš begalės kitų organizatorių išsiskyrė ypač  informatyvia, patogia, bei akiai patrauklia internetine svetaine. Visas abejones galutinai išsklaidė pirmasis susitikimas su profesionaliais, nuoširdžiais ir idėjų nestokojančiais „Prestige Idea“ atstovais.

Savo sprendimu tikrai nenusivylėme. Mūsų šventė buvo idealiai iki smulkmenų suplanuota, elegantiška, bet kartu  ir labai žaisminga, kas puikiai atspindėjo mūsų lūkesčius. O išskirtinis dekoras sukūrė šiltą ir jaukią šventės atmosferą. Taigi galime drąsiai tvirtinti, kad mūsų ypatingosios šventės akimirkos, bei patirtos teigiamos emocijos visuomet išliks mūsų širdyse.

Susidūrėme su tikrais savo srities profesionalais, kurie sugebėjo iš kelių sakinių nustatyti mūsų lūkesčius, bei juos paversti realybe.  Kūrybinis pasaulis man nėra svetimas, tačiau daugelis dekoro išpildymo sprendimų tikrai nustebino.

Norime dar kartelį iš visos širdies padėkoti „Prestige Idea“  už nuostabiausią dieną ir palinkėti išlikti tokiems nuoširdiems, bei niekuomet nepristigti kūrybinės sėkmės."

Alma ir Linas

There are no translations available.

skaidre1

"Susitikome pokalbiui ir po jo supratome, jog mums reikalinga būtent ši vestuvių organizavimo kompanija. Patiko profesionalumas, idėjos, žinios ir požiūris į klientą bei  darbą.

Emocijos super..., tokių vestuvių dar nebuvome matę, viskas idealu, gražu, skoninga, stilinga, gerai organizuota. Tai viršijo mūsų lūkesčius.

Kaip pasakė brolio duktė – „tokias vestuves mačiaus tik holivudiniame filme...“ :)

Patiko idėjų ir pasiūlymų gausa, kurios buvo priderintos prie mūsų norų, svajonių..., jų išpildymas. Kristinų laisvas ir smagus bendravimas bei jų liuksiški patarimai.

Jus išpildėte mūsų svajones ir su kaupu.. Tikrai nesitikėjau, kad ši šventė galėtų būti tokia nuostabi. DIDELIS, DIDELIS AČIŪ."

Skaidrė ir Darius

There are no translations available.

sig3

"Labai norime padėkoti už tobulą ir pritrenkiantį dekorą bei saldų stalą. O svarbiausia, manau, kad viso pokylio metu nejautėme nei mažiausios kruopelytės jaudulio dėl visos šventės. Viskuo buvo pasirūpinta 100 procentų dar prieš pokyli, Jūsų profesionalumas ir gebėjimas perteikti mūsų mintis - aukščiausio lygio.Po šventės įspūdžiai patys geriausi, viskas atlikta profesionaliai, kūrybiškai, atsižvelgti ir įgyvendinti visi mūsų norai (net viršijo mūsų lūkesčius).

Mūsų svečiams dar neteko dalyvauti tokio lygio ir profesionalumo, pokylio koncepcijos ir organizavimo šventėje. Pasak svečių-  tai tobulos vestuvės.

Išskirtinumas yra tas, kad šioje studijoje dirba profesionalų komanda, o ne vienas asmuo, kuris planuoja vestuves. Kiekvienas komandos narys yra atsakingas už skirtingus dalykus (dekorą, saldų stalą, vestuvių dienos planą ir t.t.), esu tikra, kad tokių profesionalų komandos atsakingos už vestuvių pokylį nerasite kitos Lietuvoje. Ačiū Jums mergaitės už kantrybę, dėmesį, nuoširdumą, bei ramybę šventės metu!"

Sigita ir Edgaras

There are no translations available.

agniete

"Esame labai dėkingi už tai, kad didele dalimi prisidėjote prie mūsų šventės, dekoras buvo pats gražiausias kokį esame matę, džiaugiamės, kad jis toks buvo per mūsų vestuves. Jūs padėjote įgyvendinti mūsų svajonę. Tikrai labai AČIŪ:))"

Agnietė ir Mindaugas

There are no translations available.

 

toma1

"Minčių ir pasvajojimuų kaip čia gražiau ir įsimintiniau padaryti savo šventę, buvo daug, tačiau, gyvenant toli nuo Lietuvos  labai sunku bandyti kažką įgyvendinti. Tad nieko nelaukdami pradėjome ieškoti pagalbos. Interneto platybėse jau mirga ne vieni šią paslaugą teikiančių žmonių kontaktai, tačiau mes net nesistengėme visų peržiūrėti, su visais susisiekti, nes tuo metu  ''Prestige Idea'' atrodė tiesiog tobula komanda. Visų pirma didžiausias dėmesys ''krito'' į jų internetinę svetainę, kurioje peržiūrejus  jų darbus ir pasiūlymus pasakėme sau- mes norime šitos komandos :)) Ir esame savo sprendimu labai patenkinti, nes mūsų vestuvės buvo nepakartojama šventė. Viso bendravimo ir planavimo metu sulaukėme daugybės pasiūlymų ir  idėjų, kurias igyvendinę kartu su ''Prestige Idea'' sukūrėme  nepakartojamą šventę ne tik sau, bet ir svečiams, is kurių girdėjome daugybę gražių žodžių. Ir už visa tai esame dėkingi Jums. Tikimės, kad tai buvo nepaskutinė šventė, kurią organizavote mums...Linkime gerų darbų ir sakome iki susimatymo kitose šventėse ;))".

Toma ir Mantas

There are no translations available.

 

dovile-valdas

"Šventė buvo nuostabi, jautėmės lyg pasakoje. Pasakoje apie mus, su laiminga pabaiga. Vestuvių dieną mums liko tik džiaugtis nuostabia švente, kurios netemdė nei vienas rūpesčio šešėlis. Smagu, tai kad gavome ne tik,  ko tikėjomės, bet ir žymiai daugiau. „Prestige Idea“ įgyvendino visus mūsų norus. Likome labai laimingi. Šią šventę atminsime visą savo gyvenimą.

Po vestuvių iš savo svečių girdėjome labai daug gerų bei gražių atsiliepimų. Visi tvirtino, kad tokios šventės dar ilgai nepamirš. Mes labai džiaugiamės, kad visiems svečiams, artimiesiems patiko, net praėjus kelioms savaitėms po vestuvių vis dar gauname labai daug atsiliepimų apie šventę. Labai didelį įspūdį svečiams darė tai ,kad viskas buvo puošta gyvomis gėlėmis, kad dekore nebuvo prikrauta per daug detalių.

Planavimo etape mums labai patiko, kad buvo išklausyta, ko mes norime ir kaip turėtų atrodyti mūsų šventė. Gavome labai gerų patarimų. Labiausiai įsiminė šiltas ir jaukus bendravimas.

Labai jums ačiū merginos už tokią nuostabią šventę, viskas buvo tiesiog nuostabu. Labai jums didelis ačiū dar kartelį :)".

Dovilė ir Valdas

There are no translations available.

 

 

viktorija ir vaidotas1

"Renkantis vestuvių planuotoją, labiausiai įsiminė Prestige idea internetinė svetainė. O po susitikimo neliko abejonių, kad savo šventę patikėsime būtent jiems. Vestuvių planavimo etape labiausiai įsiminė pasiūlos konkretumas ir susikalbėjimas, nes tik nuoširdumas ir atviras bendravimas padeda pasiekti norimo rezultato. Vestuvių dieną likome sužavėti puikia organizacija bei šauniai paruošta ceremonijos vieta. Prestige Idea tikrai rekemenduoju draugams ir ne draugams, nes esu labai patenkinta jų atliktu darbu."

Viktorija ir Vaidotas

There are no translations available.

 

erika-edmundas

"Kai nusprendėme, kad susituoksime, iškilo klausimas: o nuo ko pradėti??? Ilgai sau galvos nesukome ir ėmėme ieškoti šios srities žinovų. O suradome ne tik profesionalus, bet ir labai nuoširdžius bei paprastus žmones, dirbančius vestuvių planavimo studijoje „Prestige Idea“.  Vestuvių planavimo etape nepatyrėme jokių blogų emocijų, nejautėme jokio fizinio nuovargio – viskas vyko sklandžiai, kūrybingai ir laiku. Dėkojame „Prestige Idea“ už nuostabią šventę, kurios niekada nepamiršime."

Erika ir Edmundas

There are no translations available.

vitalija1

Per mūsų vestuves turėjome tik vieną rūpestį – būti “Jaunikiu ir Jaunąja”. Na, o jeigu rimčiau, profesionalią vestuvių planuotojų “Prestige Idea” pagalbą drąsiai siūlome ir rekomenduojame ne tik draugams, bet ir visiškai nepažįstamiems žmonėms. Tikrai nepasigailėsite!

Mūsų pažintis su “Prestige Idea” komanda prasidėjo internetu: gyvename užsienyje ir neturėjome galimybės patys planuoti vestuvių Lietuvoje. Todėl ieškojome įmonių, teikiančių tokias paslaugas interneto platybėse. Iš visų galimų variantų mums labiausiai patiko “Prestige Idea”. Sužavėjo ir originalūs pasiūlymai mūsų šventei, ir įsiklausymas į mūsų norus bei pageidavimus.

Mūsų vestuvės buvo iš tiesų įsimintinos. Jeigu norite ir jūs turėti puikių prisiminimų, ieškokite “Prestige Idea” kontaktinio telefono numerio ar elektroninio pašto adreso!

Vitalija ir Andrius

There are no translations available.

 

Selina ir Audrius 11

"Palanki kaina, malonus bendravimas, idėjų ir pasiūlymų gausa – priežastys, nulėmusios pasirinkimą, kas organizuos mūsų vestuves. Patikėjome svarbiausią mūsų šventę „Prestige Idea“ komandai ir nė sekundės dėl to nepasigailėjome. Priešingai – esame dėkingi „Prestige Idea“ vestuvių planuotojoms už tobulą šventę. Po vestuvių ir mes, ir mūsų svečiai vieningai sutarėme, kad tokiose gražiose vestuvėse dar nebuvome dalyvavę. Linkime ir toliau sėkmingai dirbti savo darbą, kurį puikiai išmanote."

Selina ir Audrius

There are no translations available.

arijanaIRsim

"Iš pradžių, rinkdamiesi savo vestuvių planuotoją, susidomėjome „Prestige Idea“ svetaine internete. O po pokalbio su šios bendrovės vestuvių planuotojomis įsitikinome, kad pirmasis įspūdis nebuvo klaidingas. Maža to, sužavėjo vestuvių planuotojų organizuotumas, atsakingumas, troškimas išpildyti bet kokius mūsų norus ir svajones. Todėl, kaip ir tikėjomės, vestuvių dieną viskas vyko sklandžiai, neturėjome jokių rūpesčių. Mūsų manymu, „Prestige Idea“ darbuotojų sėkmės paslaptis – tai nuoširdus ir paprastas bendravimas, originalios idėjos ir atsakingumas."

 

Arijana ir Simonas

There are no translations available.

 

reda-saulius

“Nusprendę tuoktis, pasirinkome „Prestige Idea“ kaip mūsų vestuvių planuotoją dėl dviejų priežasčių: tuo metu buvo taikoma didelė nuolaida vestuvėms organizuoti ir susitikimo metu nekilo abejonių dėl darbuotojų profesionalumo ir kompetencijos.

Likome sužavėti viskuo: nuo pasiruošimo iki pačios šventės – renginio progamos, tikslumo, visų detalių ir smulkmenų paisymo ir išpildymo. Labai smagu, kad pasiūlytos unikalios idėjos ir vertinti patarimai padėjo mums sukurti puikią šventę sau ir mūsų artimiesiems. Linkime ir toliau tobulėti, semtis idėjų, nepristigti fantazijos. Sėkmės Jums!”

Reda ir Saulius

There are no translations available.

NERINGA1

„Prestige Idea“ paslaugomis pasinaudojau du kartus: organizuojant vestuves ir vėliau – krikštynas. Likau viskuo patenkinta abu kartus. Gyvename Čikagoje, todėl lietuviškos pagalbos ieškojau internetu. Aptikau daugybę įmonių, siūlančių renginių organizavimo ir vestuvių planavimo paslaugas, tačiau „Prestige Idea“ buvo pirmoji, atsakiusi į mano užklausimą elektroniniu paštu. Tiko ir jų pasiūlytos sąlygos, bendravimas buvo malonus ir suprantamas.

Patiko, kad abiems šventėms „Prestige Idea“ ruošėsi itin kruopščiai, buvo skiriamas dėmesys kiekvienai smulkmenai. Džiaugiuosi, kad abi šventės buvo įsimintinos ir paliko neišdildomą įspūdį ir švenčių „kaltininkams“, ir svečiams.“

Neringa

You are here: RESPONSE